Zinātnes centrs VIZIUM aicina skolēnus pieteikties dienas nometnei “TehnoEko”

Zinātnes centrs VIZIUM aicina skolēnus pieteikties dienas nometnei “TehnoEko”

Zinātnes centrs VIZIUM aicina skolēnus pieteikties dienas nometnei “TehnoEko”

Lai piepildītu vasaras skolēnu brīvlaiku ar neaizmirstamām emocijām un jauniem piedzīvojumiem, zinātnes centrs VIZIUM aicina visus zinātkāros 1.- 6. klases skolēnus piedalīties vasaras dienas nometnē “TehnoEko”, kas šovasar norisināsies ierastās Ventspils Digitālā centra vasaras IT skoliņas vietā.

Nometnes mērķis ir piedāvāt skolēniem jēgpilnas radošās tehnoloģiju nodarbības, kas pilnveidotu bērnu zināšanas par STEM jomu, sasaistē ar aktuālu apkārtējās dabas un ekoloģijas problēmu izzināšanu, iepazīšanu un izpēti.

Nodarbības tiks organizētas 6 sesijās, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko laiku:

  • no 04.07. līdz 08.07;
  • no 11.07. līdz 15.07;
  • no 18.07. līdz 22.07;
  • no 25.07. līdz 29.07;
  • no 01.08. līdz 05.08;
  • no 08.08. līdz 12.08.

Bērniem iespējams pieteikties uz vairākām sesijām, jo nodarbību saturs tiks dažādots. Katra sesija ilgs 1 nedēļu jeb 5 darba dienas. Bērni nometnē darbosies no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00.

Nometne norisināsies jaunajā zinātnes centrā VIZIUM, tā mācību klasēs, ekspozīciju zālē un laboratorijā. Skolēniem būs iespēja darboties gan ar tehnoloģijām, gan doties ekskursijās uz Ventspils kultūras un dabas objektiem, iestādēm, piemēram, planetāriju, muzejiem, “Radošo maizes laboratoriju”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) iecirkni, robežsardzes posteni, parkiem, pludmali u.tml. Nometnes ietvaros, skolēniem paredzēta viena ekskursija ārpus Ventspils, kas tiks veltīta Kurzemes apskatei - tā būs garās ekskursijas diena, kad nometnes dalībnieki dosies uz Talsiem, Kuldīgu vai Tukumu baudīt gan dabu, gan kultūras un apskates objektus.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un uzkoda launagā.

Dalības maksa par nometni ir vecāku līdzmaksājums 150 EUR apmērā par 1 sesiju. Ja nometnē piedalās vairāki vienas ģimenes bērni, par katru nākamo bērnu tiek piešķirta 10% atlaide. Pieteikties nometnei var no 13.06 līdz 03.08, aizpildot šo anketu: www.adre.se/piesakiestehnoeko2023   

Plašāka informācija pieejama pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv. Dienu pirms nodarbības dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts.