VIZIUM - vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM piedāvā dažādas izbraukuma aktivitātes pasākumiem

Ventspils zinātnes centrs piedāvā plašu izbraukumu aktivitāšu klāstu, kas sniedz iespēju daļiņu no VIZIUM zinātnes pasaules ienest savā pasākumā vai svētkos. Daudzveidīgais STEM un tehniski radošo darbnīcu piedāvājums, kā arī pārsteidzošie zinātnes šovi, iepriecinās gan lielus, gan mazus pasākuma dalībniekus!

VIZIUM izbraukuma aktivitātes piešķirs zinātnisku odziņu visdažādākajos svētkos, tās būs piemērotas lieliem pasākumiem, piemēram, pilsētas un pagasta svētkiem, korporatīvajiem pasākumiem, dažādām nometnēm vai pat kāzām, kā arī nelieliem pasākumiem, piemēram, dzimšanas dienas svinībām vai ģimenes salidojumam. Tāpat tiek piedāvātas dažādas tehniski radošās darbnīcas, kuras iespējams organizēt iekštelpās, kur pieejami datori un interneta pieslēgums, piemēram, uzņēmumu un organizāciju ofisos, skolās vai citās iestādēs. Izvēlētās darbnīcas lieliski papildinās pārsteidzošie zinātnes šovi!

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM izbraukumā piedāvā:

  • Zinātnes šovus
    • Aizraujošie zinātnes šovi būs lieliska aktivitāte jebkurā pasākumā vai svinībās - interesanti būs gan lieliem, gan maziem! Par iespējamo šova tēmu ir iespējams vienoties piesakoties, jo ir daudzi aspekti, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu konkrētajam pasākumam, vietai un auditorijai vispiemērotāko risinājumu.
  • Radošās darbnīcas
    • Aktivitāte būs piemērota arī lieliem vai korporatīviem pasākumiem, kuros nepieciešams nodarbināt pēc iespējas vairāk dalībnieku vai apmeklētāju  vienlaicīgi. Iespējams izvēlēties vairākas darbnīcas, kas aptver visdažādākās STEM tēmas, piemēram, “Eksperimenti ar sauso ledu”, “Virknes slēgums no augļiem”, “Robotu hokejs/ futbols”, “Lielā katapulta”, “Augu darbnīca”, “Diožu kartītes” un daudzas citas! Katrā “stacijā” darbošanās notiek 5 – 20 minūtes.
  • Tehniski radošās darbnīcas
    • Šīs darbnīcas iespējams organizēt tikai iekštelpās, jo darbnīcu norisei nepieciešami datori un stabils interneta pieslēgums. Maksimālais dalībnieku skaits vienā grupa ir 15 personas, nodarbības garums ir 60 – 90 minūtes. Darbnīcas būs lieliska aktivitāte uzņēmumu un organizāciju ofisu darbiniekiem, kā arī izglītības iestāžu mācību spēkiem un skolēniem. Piedāvājumā ir visdažādākās tehnoloģiju darbnīcas dažādu tēmu apguvei, piemēram, “Reklāmdrukas darbnīca”, “Robotikas darbnīca”, “Digitālā foto darbnīca”, “Digitālās skaņas darbnīca”, “Telefona aplikāciju darbnīca” un daudzas citas.

Ar detalizētu izbraukuma aktivitāšu piedāvājumu, darbnīcu aprakstiem un izcenojumu iespējams iepazīties šeit: www.adre.se/izbraukumukatalogs. Rezervēt izvēlēto aktivitāti iespējams mājaslapā www.vizium.lv sadaļā “Uzrīko pasākumu”.

Plašāka informācija pieejama pa tālr.: +371 66776644, rakstot uz e-pastu: info@vizium.lv, VIZIUM sociālajos tīkos (@viziumventspils), kā arī mājaslapā www.vizium.lv.