VIZIUM - vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina

Zinātnes centrs VIZIUM aicina pavadīt spocīgu pēcpusdienu “HaloVIZIUM” pasākumā

Līdz ar rudeni atnācis arī Visu svēto dienas priekšvakars jeb Halovīns, tāpēc Ventspils zinātnes centra VIZIUM raganiņas aicina visus mazos un lielos mošķus pavadīt Halovīna pēcpusdienu spocīgi radošā noskaņā, apmeklējot tematisku pasākumu “HaloVIZIUM”.

Tematiskais pasākums skolēniem un ģimenēm “HaloVIZIUM” norisināsies 31. oktobrī plkst. 14.00 – 16.00 zinātnes centra 2. stāvā, Beta zālē. Dalība pasākumā ir bez maksas!

“HaloVIZIUM” apmeklētājiem būs iespēja ļauties savai iztēlei un fantāzijai, radot mistiskas būtnes radošajās darbnīcās, veidojot balonu spokus, 3D skeletus un iesaistoties citās tematiskās aktivitātēs. Tāpat ikviens tiks aicināts pacienāties ar saldumiem no VIZIUM raganiņu mutuļojošās burvju dziras katla.

Zinātnes centra raganiņas priecāsies, ja ikviens apmeklētājs ļausies savai iztēlei un uz pasākumu ieradīsies kā burvis, spoks, raganiņa vai cits mistisks tēls, kopā radot īstu mošķu svētku atmosfēru!

Plašāka informācija par VIZIUM aktualitātēm pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: info@vizium.lv, VIZIUM sociālajos tīkos (@viziumventspils), kā arī mājaslapā www.vizium.lv.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra un zinātnes centra VIZIUM rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra mājas lapā  www.digitalaiscentrs.lv, zinātnes centra VIZIUM mājas lapā www.vizium.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok.