VIZIUM - vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina pieteikties vasaras dienas nometnē “TehnoEko 2023”

Lai bagātinātu vasaru ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem, jauniem draugiem un vērtīgām zināšanām, Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina visus zinātkāros 1. - 6. klašu skolēnus piedalīties vasaras dienas nometnē “TehnoEko 2023”, kurā ne tikai tiks piedāvātas dažādas radošas un izzinošas aktivitātes, bet arī kopā ar nometnes dalībniekiem svinēta VIZIUM 1. gada jubileja! 

Nometnes mērķis ir rosināt skolēnus pavadīt brīvo laiku jēgpilni, piedāvājot radošu un izzinošu darbošanos VIZIUM tehnoloģiju darbnīcās, ekspozīcijas zālē, laboratorijā, kā arī pilsētvidē, pilnveidojot bērnu zināšanas par STEM jomu, sasaistē ar aktuālu apkārtējās dabas un ekoloģijas problēmu izzināšanu, iepazīšanu un izpēti. Šovasar kopā ar nometnes dalībniekiem tiks svinēta arī VIZIUM 1. gada jubileja, katras sesijas noslēgumā piedāvājot tematisku ballīti ar atrakcijām, radošiem un asprātīgiem uzdevumiem, dejām un sacensībām!

Nodarbības tiks organizētas 6 sesijās, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko laiku:

  • 1. sesija: 03.07.- 07.07.
  • 2. sesija: 10.07.- 14.07.
  • 3. sesija: 17.07.-21.07.
  • 4. sesija: 24.07.-28.07.
  • 5. sesija: 31.07.- 04.08.
  • 6. sesija: 07.08.-11.08.

Sesiju saturs ir atšķirīgs, tādēļ bērniem ir iespēja pieteikties uz vairākām sesijām. Bērni nometnē darbosies no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, katra sesija ilgst 5 darba dienas.

Vasaras nometne norisināsies zinātnes centra VIZIUM mācību klasēs, ekspozīciju zālē un laboratorijā, kā arī ārpus zinātnes centra. Bērniem būs iespēja piedalīties radošajās tehnoloģiju darbnīcās, doties ekskursijā uz dažādiem Ventspils kultūras un dabas objektiem, apciemot zemessargus, robežsargus vai ugunsdzēsējus, kā arī norisināsies fiziskas un izzinošas aktivitātes Ventspils parkos un pludmalē. Katras sesijas ietvaros skolēniem paredzēta viena ekskursijas diena, kurā bērni dosies dienas ekskursijā uz kādu no Kurzemes apskates objektiem, muzejiem, mini zoo vai citām atrakciju vietām.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un uzkoda launagā.

Dalības maksa par nometni ir  190 EUR par 1 sesiju (5 darba dienas). Piesakot nometnei 2 bērnus, otrajam bērnam tiek piešķirta 10% atlaide no dalības maksas. Pieteikties nometnei iespējams aizpildot anketu: www.adre.se/piesakiestehnoeko2023.  

Apmaksu par dalību nometnē būs iespējams veikt zinātnes centra VIZIUM kasē, ka arī nepieciešamības gadījumā ar pārskaitījumu, apmaksājot rēķinu.

Plašāka informācija pieejama pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv. Dienu pirms nodarbības dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra un Ventspils zinātnes centra VIZIUM mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.