VIZIUM - vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina

Zinātnes centrs VIZIUM aicina skolēnus piedalīties atraktīvā spēlē “Tīmekļa lamatas”

Šogad, 7. februārī, Latvijā un visā pasaulē tiks atzīmēta Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un veidot labāku interneta vidi. Ventspils zinātnes centrs VIZIUM par godu šai dienai aicina skolēnus pārbaudīt savas zināšanas par drošību internetā, piedaloties aizraujošā QR koda spēlē “Tīmekļa lamatas”!

7. februārī plkst. 14.00 ikvienam skolēnam būs iespēja bez maksas izaicināt sevi interesantā spēlē “Tīmekļa lamatas”, meklējot atbildes uz dažādiem āķīgiem jautājumiem par drošu interneta lietošanu un risinot krustvārdu mīklu, lai atrastu slepeno paroli. Spēlē var piedalīties gan komandā, gan individuāli. Veiksmīgi izpildot spēles uzdevumus, dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no VIZIUM.

Spēle norisināsies zinātnes centra telpās. Lai veiksmīgi izpildītu spēles uzdevumus, katram dalībniekam nepieciešams līdzi viedtālrunis ar QR kodu lasītāju. Dalība spēlē ir bez maksas. Pasākuma garums ir aptuveni 2 stundas.

Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: info@vizium.lv. Aktivitātē nav iekļauts ekspozīcijas zāles apmeklējums.