VIZIUM - vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina

Zinātnes centrs VIZIUM aicina seniorus piedalīties darbnīcās "Ak, skaistā jaunība!"

Sestdien, 1. oktobrī, visā pasaulē un Latvijā tiks atzīmēta starptautiskā Senioru diena. Par godu šai dienai Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina vecākus, vecvecākus un ģimenes uz sirsnīgu darbošanos radošās darbnīcās "Ak, skaistā jaunība!”, kā arī ģimenisku brīžu iemūžināšanu skaistā fotogrāfijā.

Radošajās darbnīcās senioriem būs iespēja ar animācijas izveides programmas palīdzību izveidot savu animācijas filmiņu. Darbnīcu dalībniekiem būs pieejams arī skaists fotostūrītis, kurā pēc aktīvas darbošanās būs iespēja iemūžināt pozitīvas atmiņas un sirsnīgus brīžus atraktīvās fotogrāfijās kopā ar fotogrāfi Margaritu Zvejnieci! Darbnīcas noslēgumā dalībnieki iegūs vienu izdrukātu foto, kā arī savu veidoto animācijas filmiņu. Fotostūra izmantošana ir iekļauta radošās darbnīcas biļetes cenā un būs pieejama tikai darbnīcas apmeklētājiem.

Senioru dienas radošās darbnīcas norisināsies 1. oktobrī plkst. 11:00; 13:00; un 15:00.

Maksa par darbnīcu ir pēc ierastā cenrāža, kas apskatāms šeit: https://vizium.lv/tickets. Iegādāties biļetes uz Senioru dienas radošām darbnīcām iespējams arī iepriekš zinātnes centra VIZIUM kasē. 1. oktobrī norisināsies tikai senioriem veltītas darbnīcas, iegādāties biļetes uz šīm darbnīcām iespējams tikai klātienē. Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: info@vizium.lv.