Zinātnes centrs VIZIUM aicina uz spocīgu darbošanos Halovīnu noskaņās

Zinātnes centrs VIZIUM aicina uz spocīgu darbošanos Halovīnu noskaņās

Zinātnes centrs VIZIUM aicina uz spocīgu darbošanos Halovīnu noskaņās

Līdz ar zeltaini oranžajām koku lapām un ķirbju ražu pienācis arī gada spocīgākais laiks - Visu Svēto nakts jeb Halovīni. No 27. līdz 30. oktobrim zinātnes centrā VIZIUM iemājos ne tikai spocīga noskaņa, bet arī raganiņas, kuras aicina ģimenes ar bērniem uz QR koda medībām, raganu darbnīcu un pārsteigumiem pilno zinātnes šovu!

QR koda medības ar dažādiem raganiņu uzdevumiem norisināsies zinātnes centra pirmajā stāvā no 27. līdz 30. oktobrim plkst. 11:00 un 14:00. Čaklākie medību dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no raganiņām. Lai veiksmīgi izpildītu raganiņu uzdotos uzdevumus, katram dalībniekam nepieciešams līdzi viedtālrunis. QR medībām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: www.adre.se/qrmedibas. Dalība QR medībās ir bez maksas. Pasākuma garums ir aptuveni 2 stundas.

Savukārt 29. un 30. oktobrī plkst. 12:00, 14:00 un 16:00 zinātnes centra laboratorijā uz spocīgo zinātnes šovu drosmīgākos apmeklētājus sagaidīs profesors Drakula. Turpat, zinātnes centra otrajā stāvā, bursies arī VIZIUM raganiņas, aicinot ikvienu uz savu darbnīcu, kurā būs iespēja izveidot spocīgus Halovīnu dekorus. Spocīgās darbnīcas norisināsies plkst. 13:00 un 15:00. Maksa par zinātnes šovu un darbnīcu ir pēc ierastā cenrāža, kas apskatāms šeit: https://vizium.lv/tickets. Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: info@vizium.lv. Ekspozīcijas zāles apmeklējums nav iekļauts Halovīnu aktivitāšu cenā.